CZEN
Úvodní schůzka
Dispoziční řešení prostoru
Styl, atmosféra, barvy, materiály
Katalog zařizovacích předmětů
REALIZACE NÁVRHU
UKÁZKY VÝSTUPŮ

V této fázi se přistupuje k určení nálady prostoru, tzn. vytváří se konkrétní styl a návrh se stylizuje do určité atmosféry (např. venkovský, městský, moderní, romantický, skandinávský, přímořský atd.).

Je potřeba zanalyzovat Váš vkus a styl. Po uvodní schůzce Vám pošlu inspirativní obrázky interiérů, které nám pomohou určit si Vás styl a představy . Poté Vám vyhotovím vzorkovnici barevného a materiálového ladění.

Výstup této fáze: materiálové a barevné řešení návrhu = VZORKOVNICE ve variantách

Vzorkovnice obsahuje ukázku barevného ladění, nábytku (který se nejvíce podobá naší myšlence), materiálů, tapet či textilu i doplňků s popisky použití.

Počet schůzek – 2 (úvodní pro prvotní diskuzi, druhá pro projednání variant vzorkovnice)

vzorkovnice vzorkovnice

 

Doba zpracování – 3 týdny Cena – 3.900 Kč

 


Poznámky pod čarou:

Cena se vztahuje na vypracování návrhu jedné místnosti. Vždy je vypracována cenová nabídka s popisem služby.

Úkolem vzorkovnice je ukázat jak materiálově a barevně sladit  interiér do požadovaného stylu a sjednotit si představy. Nejedná se ještě o přesný seznam, kde nakoupit zařizovací předměty a doplňky.


Jestliže Vám tento návrh stačí pro zrealizování Vašeho interiéru, můžeme naši spolupráci ukončit. Ale pokud nemáte čas a potřebujete pomoci  s vyhledáním konkrétních zařizovacích předmětů a doplňků a popřípadě získat zajímavou slevu u partnerských dodavatelů, můžete využít mé další služby, která to za Vás vyřeší...