CZEN
Úvodní schůzka
Dispoziční řešení prostoru
Styl, atmosféra, barvy, materiály
Katalog zařizovacích předmětů
REALIZACE NÁVRHU
UKÁZKY VÝSTUPŮ

Zde se přistupuje k vypracování konkrétního katalogu zařizovacích předmětů, včetně použitých materiálů a doplňků, to vše v daném rozpočtu. Tzn. dostanete ucelený seznam s obrázky a popisky, co vše je potřebné nakoupit od barvy na stěnu, tapety, látek, nábytku až po osvětlení a dekorace, kde a za jakou cenu. V případě potřeby výroby nábytku na míru Vám vyhotovím  okótovaný nákres s popisky pro truhláře (složitější či větší množství nákresů bude zpoplatněno dle domluvy). Tímto je návrh kompletní ve schváleném rozpočtu. Tento krok se určitě vyplatí, vzhledem k časové náročnosti a analýze dostupných možností a kontaktů.

Výstup této fáze: Katalog zařizovacích předmětů, podpůrné materiály

Počet schůzek: 2-3 (průběžná komunikace, předání katalogu), ostatní komunikace přes e-mail

 

Doba zpracování – 2-3 týdny Cena – od 5.500 Kč

 


Poznámky pod čarou:

Cena za tuto službu se může lišit. Vše závisí na tom, kolik zakázka vyžaduje individuelních návštěv obchodů a vyhledávání konkrétních zařizovacích kusů. Tzn. více práce v terénu může tuto fázi cenově navýšit = větší časová náročnost a větší výdaje za dopravu.

 

Co Vám mohu dále nabídnout? Jednorázové konzultace v průběhu Vaší realizace, tapetování Vašeho prostoru, ušití navržených doplňků, závěrečné dodekorování.